اقامت تركيه از طريق خريد ملك

اقامت تركيه از طريق خريد ملك

اقامت تركيه از طريق خريد ملك

Blog Article

پاسپورت ترکیه با خرید ملک
اگر می خواهید از شهر‌‌‌ آنکارا ملکی را خریداری کنید؛ پس حتما سری به مقاله شرایط خرید ملک در آنکارا بزنید و آن را مطالعه بفرمایید.

مجموعه اي از آموزش ها و توضيحات کامل پيرامون نحوه و شرايط مهاجرت کاري به کشور کانادا اطلاعات بيشتر

قبل از ورود، نگهبان اداره، پاسپورت، برگه‌ی اجازه‌ی اقامت و پرینت فرم روز مصاحبه را چک کرده و به شما اجازه‌ی ورود خواهد داد.

از نظر قانون محدودیتی برای حداقل سرمایه جهت خرید ملک در ترکیه وجود ندارد. اما شما باید بدانید که برای خرید ملک در ترکیه حداقل به چه مقدار سرمایه نیاز دارید.

هزینه‌ی آب و برق در ترکیه زیاد نیست و به همین دلیل اداره‌ی مخارج خانه کار سختی به‌نظر نمی‌رسد.

ورود رمز عبور را فراموش کرده اید؟ ورود با کد یکبارمصرف

در این قسمت به بررسی هزینه‌های زندگی در ترکیه می‌پردازیم، توجه داشته باشید که این هزینه‌ها بسته به اینکه در شهرهای بزرگ و توریستی و یا در شهرهای کوچک‌تر، زندگی می‌کنید متفاوت خواهد بود؛ آنچه اینجا می‌خوانید میانگینی از این هزینه‌هاست.

خریدار و یا وکیل قانونی شما باید فرم درخواست را برای انجام مراحل قانونی نقل و انتقال سند و امور اداری قبل از معامله و عقد قرارداد را به وزارت مربوطه ارجاع دهد.

ابتدا باید محل مناسبی برای مغازه بیابید، شروع به جمع کردن اطلاعات در مورد منطقه‌ها با توجه به نوع فروشگاه خود بکنید

خیر. شما می توانید در هر شهری از ترکیه، ملک مدنظرتان را بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید. اگر شما شهرهای مدرن، بزرگ و پرجمعیت را دوست دارید، خرید ملک در شهرهایی نظیر استانبول، آنکارا و ازمیر مناسب شماست، و اگر دوستدار طبیعت و فضای سرسبز هستید و همچنین قصد خرید خانه ارزان قیمت در ترکیه را دارید، شهرهایی نظیر آنتالیا، آنالیا و مارماریس را به شما پیشنهاد می کنیم.

به عنوان کسی که تصمیم به مهاجرت گرفته شاید با خود فکر کنید که اصلا چرا ترکیه؟ باهم چند مورد که احتمالا شما را برای تصمیم‌گیری یاری می‌کند مرور خواهیم کرد:

این نوع اقامت یکی از ارزانترین نوع اقامت محسوب می شود منتها اجازه تحصیل و کار در این نوع اقامت وجود ندارد

همان‌طور که پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم اخذ ویزای سرمایه‌گذاری آسان‌ترین راه برای دریافت اقامت کشور یونان محسوب می‌شود. راه‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری در یونان وجود دارند.

سرمایه‌گذاری در ترکیه، منافع زیر را برای شما خواهد داشت:

شرایط اقامت ترکیه از طریق خرید ملک
افراد برای اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک در ترکیه بایستی ملکی با ارزش ۲۵۰۰۰۰ دلار آمریکا خریداری کنند؛ با خرید ملکی با این ارزش افراد اقامت توریستی ۳ ساله ترکیه را دریافت می‌کنند. این اقامت برای فرزندان زیر ۱۸ سال نیز دریافت می‌شود و چنانچه فرد خریدار فرزندی بالای ۱۸ سال داشته باشد در صورت سهیم بودن فرزند در ملک برای وی اقامت ترکیه صادر می‌شود.

کمترین میزان سرمایه گذاری برای خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت برابر با ۶۰۰۰۰ دلار است؛ در این نوع سرمایه گذاری نیز افراد اقامت سه ساله توریستی دارند.

لازم به ذکر است که با داشتن اقامت توریستی افراد قادر به کار کردن در ترکیه نیستند و فقط در صورتی که توسط یکی از سازمان‌های ترکیه استخدام شده باشند و بیمه برای این افراد پرداخت شود یا اینکه افراد یک شرکت را تاسیس کنند و پنج نفر از افراد ترک را استخدام کند قادر به کار در ترکیه خواهند بود.

همچنین برای اخذ اقامت ترکیه شما باید زمان مشخصی را باتوجه به برنامه خود در ترکیه حضور داشته باشید، نباید ملک را در کمتر از ۳ سال بفروشید و اگر قصد دریافت پاسپورت ترکیه را دارید ارزش ملک یا املاک ثبت شده برای شما باید حتما 400 هزار دلار آمریکا بوده و حداقل ۳ سال در اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک ترکیه اقامت داشته باشید.

منبع : evim.vip

Report this page